5 hodnocení

Balanční deska MANDALA LÁSKY

Jedinečná sportovní pomůcka v unikátním designu inspirovaném vesmírem. Cvičte doma, na zahradě nebo třeba na dovolené. S touhle balanční deskou, můžete vyrazit kamkoliv!

Vyprodáno
Kód: 69
3 779 Kč –41 % 2 199 Kč
Kategorie: BALANČNÍ DESKY
Balanční deska MANDALA LÁSKY
Výprodej
3 779 Kč –41 %

Hledáte kvalitní a zároveň stylový produkt? Designovou sportovní pomůcku, která by zároveň vynikla ve vašem interiéru, nebo zaujala okolí?

Pak jste u nás správně! Díky našim balančním deskám dostanete netradiční, stylové a ručně vyráběné sportovní vybavení. Naše desky jsou pro ty, kteří nechtějí dělat kompromisy a hledají opravdovou kvalitu a originalitu.

Výhody balanční desky

  • Efektivní posílení celého těla
  • Zpevnění hlubokého stabilizačního systému tzv. "CORE"
  • Posílení nohou a zádových svalů
  • Usnadnění redukce váhy
  • Pomoc od bolesti zad
  • Zlepšení stability, rovnováhy a koordinace pohybu
  • Odbourání stresu

Balancování na našich deskách je skvělou zábavou a sportovní aktivitou pro všechny věkové kategorie.

Velkou předností je, že "ježdění" a posilovací cviky můžete praktikovat téměř kdekoliv - v pohodlí domova, venku nebo třeba na dovolené.

Balanční desky jsou vhodné pro všechny! Využití si najdou také jako doprovodná tréninková pomůcka pro vrcholové sportovce. Ideální pro trénink sportů, jako např. snowboarding , skateboarding, surfováni, wakeboarding, lyžování, hokej, bojové sporty, bruslení, atletika, jóga, gymnastika a mnohé další. Můžeme vám zaručit, že zapojíte svaly, o kterých jste dosud nevěděly.

Set obsahuje

Balanční desku z vrstveného bukového dřeva v originálním designu - 1ks + ochranné zarážky

Balanční válec z přírodního korku - 1ks (lze jej také použít jako masážní pomůcku)

Nosnost do 130 kg, Deska je ošetřena ochranným lakem.

Balanční desky vyrábíme ručně a tím pádem je každý kus jedinečný a originál. Vše tvoříme z vybraných materiálů pro největší kvalitu produktu. Boardy jsou vyvinuté pro efektivní domácí trénink. Pro vaši sílu a rovnováhu.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:12
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=pyxisfactory.cz&id=ulg35
Odpovědět
Zpět do obchodu